Розв'яжи рівняння. зроби перевірку. а) x : 7,4 =3,5. б) 3x + 7,32 =11,55


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодка Лайла.

Пошаговое объяснение:

x : 7,4 =3,5

x=3,5*7,4

x=25,9

25,9:7,4=3,5

3,5=3,5

3x + 7,32 =11,55

3x + 7,32 = 11,55-7,32

3x + 7,32=4,23

3x=7,32-4,23

3x=3,09