Знайти чосло, якщо 14% цього числа дорівнює 84


Ответы на вопрос

Отвечает Кочков Алексей.

Через пропорцію

\frac{14}{84} = \frac{100}{x} \\\\x = \frac{84 * 100}{14} = 600

Відмітьте як найкраща відповідь