Обчислити перемитр і площу прямокутника якщо довжина прямокутника 27см, а ширина у 3 рази менша.


Ответы на вопрос

Отвечает Пантюхин Антон.
Відповідь:
1)27:3=8(см)-ширина
2)27×2+8×2=70(см)-периметр
3)27×8=216


Отвечает Дусенов Диас.
Відповідь:
ппериметр 36 площа 83
Покрокове пояснення: