За день продали 22,8 кг ковбаси, що становило 19% її запас ів. Скільки кілограмів ковбаси

залишилося?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашкин Влад.

Ответ:

97,20 ( кг) залишилось

Пошаговое объяснение:

1) 22,8*100/19% = 120 ( кг) весь запас

2) 120-22,8=97,20 ( кг) залишилось