Знайдіть число, протилежне кореню рівняння -(x+5,1)+9,2=-7,5


Ответы на вопрос

Отвечает Федорович Стасон.

Ответ:

Число протилежне кореню рівняння це -11,6.

Пошаговое объяснение:

-(x+5,1)+9,2=-7,5

-x-5,1+9,2=-7,5

-x-5,1=-7,5-9,2

-x-5,1=-16,7

-x=-16,7+5,1

-x=5,1-16,7

-x=-11,6

x=11,6

Число протилежне кореню рівняння це -11,6