Допоможіть, будь ласка, знайти найбільше та найменше значення функції у=х3 - 3х на проміжку [-2;0]​​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпушина Екатерина.

Ответ:

2; -2

Пошаговое объяснение:

знайти найбільше та найменше значення функції у=х³ - 3х на проміжку [-2;0]​​

найдем производную 3х²-3=3*(х-1)*(+1)

найдем критические точки

3*(х-1)*(х+1)=0

х-1=0

х=1∉ [-2;0]​​

х+1=0

х=-1∈ [-2;0]​​

у(-2)=(-2)³-3*(-2)=-8+6=-2 наименьшее значение на отрезке  [-2;0]

у(-1)=(-1)³-3*(-1)=-1+3=2- наибольшее значение

у(0)=0