у 2 кошиках є 180 апельсинів, до того ж, у 1 кошику на 24 яблук менше, ніж у 2. Скільки яюлук в

кожному кошику

Ответы на вопрос

Отвечает Сильванович Маргарита.

Відповідь:у першому кошику 78 апельсинів, у другому - 102

Покрокове пояснення:
нехай перший кошик = х, тоді
180=х+(х+24)
2х+24=180

2х=156

х=78

х+24=78+24=102

відповідь: у першому кошику 78 апельсинів, у другому - 102

познач, будь ласка, як найкраща відповідь) удачі)