автомобіль їхав 2год зі швидкістю 64,5 км/год і 3 год зі швидкістю 72 км/год. Скільки годин був у

дорозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Відповідь:2*60=120 км проїхав за 2 год3*80=240 км проїхав за 3 години120+240=360 км проїхав всього2+3=5 годин на весь шлях360:5=72 км/год середня швидкість

Покрокове пояснення: