Виконайте ділення 8,48:48,28:36 150:8Помогите плиз​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.

Відповідь

2.12,

0.23,

18,75

Якщо не тяжко можеш позначити як кращу відповідь

Отвечает Баранова Мар'яна.

Відповідь:

8,48/4=2,12

8,28/36=0,23

150/8=18,75