Знайти масову частку цукру у розчині який утворився при змішуванні 10г цукру з 90мл води.

Допоможіть пжжжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Колобанова Настя.

w= m (реч) /m(реч) + m (води) • 100%

w= 10/10+90 •100% = 10%