сума двох чисел дорівнює 23,5 знайди найменше з них якщо їх різниця дорівнює 14,5,срочно!!!Дам 45

балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермек Мадияр.

Ответ:

4,5

Пошаговое объяснение:

нехай перше число х, а друге - у. Тоді

\left \{ {{x+y=23.5} \atop {x-y=14.5}} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {14.5+y+y=23.5}} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {14.5+2y=23.5}} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {2y=23.5-14.5}} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {2y=9}} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {y=9:2} \right.

\left \{ {{x=14.5+y} \atop {y=4.5}} \right.

\left \{ {{x=14.5+4,5} \atop {y=4.5}} \right.

\left \{ {{x=19} \atop {y=4.5}} \right.

Отже найменше число 4,5

Отвечает Каленчиц Кристина.

Ответ:

23,5*14,5= 340,75

Пошаговое объяснение: