Дано координати трьох вершин прямокутника АВСД : А(-4;-2), С(2;4), Д(2;-2). Знайдіть координати

вершини точки В, обчисліть площу і периметр прямокутника АВСД

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Артём.
Відповідь:
В=(-4;-2)
S=8×8=64см²
P=(8+8)×2=32см
Покрокове пояснення:
невпевнена чи правильно но здається так