СРОЧНОООО ОЧЕНЬ ЛЕГКО розкладіть квадратний многочлен на множники -2x^2+3x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.
Ответ:

(3x+1)(x+5)

Объяснение:

Якщо квадратне рівняння ax^2+bx+c = 0 має корені та , то справедлива наступна формула:

ax^2+bx+c = a(x-)(x-)

D = 16^2-4*3*5 = 256-60 = 196 = 14^2

= (-16+14)/6 = -1/3

= (-16-14)/6 = -5

3x²+16x+5​ = 3(x+1/3)(x+5) = (3x+1)(x+5)

Можна зробити перевірку, розкривши дужки в цьому виразі - отримаємо початкову умову.