Рухаючись зі швидкістю 110 км/год, поїзд подолав шлях від Києва до Львова за 5 год. Скільки часу

витратить на цей Шлях інший поїзд, швидкість якого менша на 60 км/год? Помогите!!

Ответы на вопрос

Отвечает Буланов Павел.

Відповідь:

11 годин

Покрокове пояснення:

1) 110*5=550(км) - шлях від Київа до Львова;

2) 110-60=50 (км/год) - швидкість іншого поїзду;

3) 550/50=11 (год.)

Відповідь: 11год. витратить на цей шлях інший поїзд