Любчику, даринці та Ростику сподобалося відпочивати у парку.Звичайно! Хто ж не любить мультфільм у

замку Ельзи та Анни бал. Допоможіть їм приймати гостей список гостей налічував200 осіб спочатку він збільшився на половину, потім зменшився на 1-6 від нового списку скільки гостей запросила принцеса 250,300, 50.

Ответы на вопрос

Отвечает Курманалиева Миюка.

Ответ:

200+100= 300

300÷6=50

50=1/6

одже гостей 250