Середнє арифметичне восьми чисел – 9. Два з цих чисел прибрали, і середнє арифметичне шести чисел,

що залишилися, стало 8. Знайдіть суму двох чисел, що прибрали.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

10 1 19 17 7 6 6 6= 72÷8=9

10 1 19 6 6 6 =48÷6=8

Пошаговое объяснение:

17+7=24