Периметр прямокутника дорівнює 12,8 см, а одна з його сторін на 1,2 см менша від другої. Знайдіть

площу прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Вероника.

Ответ:

9.88 см^2

Пошаговое объяснение:

P = 2(a+b)

a = x

b = x + 1.2

P = 2(x + x + 1.2) = 2(2x + 1.2) = 4x + 2.4 = 12.8

4x = 12.8 - 2.4 = 10.4

x = 10.4 / 4 = 2.6

x + 1.2 = 2.6 + 1.2 = 3.8

S = a * b = 2.6 * 3.8 = 9.88 см^2