(1455+145*25+3009)-(78280:760)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Савелий.

Відповідь:

7986

Покрокове пояснення:

145*25=3625

1455+3625+3009=8089

78280:760=103

8089-103=7986

і досить видаляти мої відповіді.  вам щось не подобається, додайте свою відповідь. Я пишу перевірену інформацію, принаймні в цьому прикладі !