1)18х+5+х+17+4х=91 2)75*2+(75+67)*х=434​


Ответы на вопрос

Отвечает Певцова Елизавета.

Відповідь:

:)

Покрокове пояснення:

1)18х+5+х+17+4х=91 додамо х та звичайні числа

23х+22=91 перенесемо звичайні числа вправо та змінимо знак

23х=91-22

23х=69 поділимо число справа на число біля ікса

х=69:23

х=3

2)75*2+(75+67)*х=434​ перемножимо вираз в дужках на х

75*2+75х+67х=434 перемножимо числа в самому початку та додамо інші

150+142х=434 перенесемо звичайні числа вправо та змінимо знак

142х=434-150

142х=284 поділимо число справа на число біля ікса

х=2