Команда з комп'ютерних ігор університету складається з 18 осіб. Скільки існує варіантів списку

учасників на участь у чемпіонаті, якщо для університету виділено 6 місць?

Ответы на вопрос

Отвечает Варечка Малышева.

Відповідь:

18564

Пояснення:

Формула для знаходження "числа комбінацій"

C = \frac{n!}{k!(n-k)!}  - де "n" - це число (людей) між якими треба розділити якесь число (місць) "k"

Отже, тепер треба підставити значення до формули і знайти кількість варіантів:

C =  \frac{18!}{6!(18-6)!} = \frac{18*17*16*15*14*13*12!}{6!*12!} = \frac{18*17*16*15*14*13}{6!} = \frac{13366080}{720} = 18564