Будьласка допоможіть це виконати: НСД ( 27;36 ) та НСК ( 18;12 )


Ответы на вопрос

Отвечает Верховцева Алла.

Ответ:

НСД(27,36)=3*3=9

НСК(18,12)=2*3*3*2=36

Пошаговое объяснение:

Розкладемо кожне число на множники (замість знака ! буде вертикальна черта, як зазвичай розписують)

27 ! 3           36 ! 3

9   ! 3            12 ! 3

3   ! 3             4 ! 2

1    !                2 ! 2

                      1 !

НСД (27,36)=3*3=9

18 ! 2        12 ! 2

9 ! 3         6 ! 2

3 ! 3         3 ! 3

 1 !             1 !

НСК (18,12) = 2*3*3*2 =36

Сподіваюся все зрозуміло. По іншому не зміг придумати, як записати.