Знайдіть корені рівняння 6cos²x+5sinx-7=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Басаргина Галина.

Ответ:

6 { \cos }^{2} (x )+ 5 \sin(x)  - 7 = 0 \\ 6(1 -  { \sin }^{2}(x)) + 5 \sin(x)   - 7 = 0 \\   6 - 6 \sin ^{2} (x )  + 5 \sin(x)  - 7 = 0 \\  - 6 \sin {}^{2} (x  )  + 5 \sin(x)  - 1 = 0 \\ 6 \sin {}^{2} (x)  - 5 \sin(x)  - 1 = 0 \\  \sin(x)  = y \\ 6 {y}^{2}  - 5y - 1 = 0 \\ d = 25 + 24 = 49 \\ y1 =  \frac{5  + 7}{12}  = 1 \\ y2 =  \frac{5 - 7}{12}  =  -  \frac{1}{6}

 \sin(x)  = 1 \\ x =  \frac{\pi}{2}  + \pi \: n \\  \\  \sin(x)  =  -  \frac{1}{6}  \\ x =  {( - 1)}^{n} arcsin(  - \frac{1}{6} ) + \pi \: n