Якщо від задуманого числа відняти 7 1 результат збiль- шити у 9 разів, то вийде 63. Знайди

задумане число

Ответы на вопрос

Отвечает Сорбало Анастасия.

Ответ:

78

Пошаговое объяснение:

(x-71)*9=63

x-71=7

x=7+71

x=78

Отвечает Смирнов Леша.

Ответ:

78

Пошаговое объяснение:

Задуманное число = х

(х - 71) * 9 = 63

х - 71 = 63 : 9

х - 71 = 7

х = 7 + 71

х = 78