Знайди середнє арифметичне чисел: 3; 4,5 і 7,5 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменная Наталья.

Ответ:

середнє арифметичне: 5

Пошаговое объяснение:

3+4,5+7,5=15

15÷3=5

Отвечает Естафьева Соня.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

3+4,5+7,5=15

15:3=5

все дуже легко, потрібно просто додати всі числа, та поділити на кількість.