Чому дорівнює похiдна функції у заданій точці, уе^x + cosx, x0=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Дельмухаметов Данила.

Питання.Чому дорівнює похiдна функції у заданій точці:

у=е^x + cosx, x0=0.

Розв'язання

у'=е^х-sin x,

y'(0)=e^0-sin0==1-0=1

Відповідь: 1