Скільки різних сум можна отримати при додавані двох чисел з набору 0, 6, 7?


Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

C²3=3!/1!*2!=3*2*1/1*2*1=3.

0+6=6

0+7=7

6+7=13

Вiдповiдь: 3.