Задача на логіку! Дати розгорнуту відповідь! За спам бан! Микола обійшов галявину, рахуючи

дерева. Гриць зробив те саме, але почав з іншого дерева (хоча пішов у ту саму сторону). Дерево, що у Миколи було 20- м, у Гриця було 7- м, а дерево, що у Миколи було 7- м, у Гриця було 94- м. Скільки дерев росло навколо галявини?

Ответы на вопрос

Отвечает Калениченко Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дерево, що у Миколи було 20- м, у Гриця було 7- м, тобто різниця склала 13 дерев

94 + 13= 107 (тому, що Микола почав  з 13-ого дерева)

107 - 7 = 100 дерев (тому, що Гриць  закінчив на 7-ому дереві)

Отвечает Шевырев Никита.

Відповідь:

100 дерев росло навколо галявини.

Покрокове пояснення:

Якщо те дерево яке у Миколи було 20-м, у Гриця було 7-м., то те дерево яке було першим у Гриця, у Миколи було 14.

7 - 1 = 6 - різниця між 1-м та 7-м деревом у Гриця.

20 - 6 = 14 дерево у Миколи, що відповідає першому дереву у Гриця.

Різниця між 7-м та 14-м деревом у Миколи складає:

14 - 7 = 7 дерев - це відповідає різниці між 94-м та 1-м деревом у Гриця.

Отримаємо: 94 + 7 = 101 дерево.

Таким чином ми два рази порахували перше дерево, загальна кількість дерев на одно меньше:

101 - 1 = 100 дерев росло навколо галявини.