Спростіть вираз і знайдіть його значення, якщо х=-2, у= 0,1 -3(5х – 3у) + 4(-2х + 6у)=


Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ:

-3(5х – 3у) + 4(-2х + 6у)= -15х+9у-8х+24у=-23х+33у

-23*(-2)+33*0.1=49.3

Пошаговое объяснение: