Виконай ділення з остачею. Зроби перевірку 10: 8 40:9


Ответы на вопрос

Отвечает Щукин Егор.

Пошаговое объяснение:

10 : 8 = 1 (ост. 2)

1*8 + 2 = 8 + 2 = 10

40 : 9 = 4 (ост. 4)

4*9 + 4 = 36 + 4 = 40

Отвечает Юзикайнен Варвара.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение:

Перевірка:

10:8=1(ост. 2)

10=8*1+2

40:9=4 (ост. 4)

40=4*9+4