Знайдіть значення виразу (4 3/8-5 5/12):7,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Братов Деня.

Ответ:

-5/36

Пошаговое объяснение:

1) 4. 3/8 - 5. 5/12 = 4. 9/24 - 5. 10/24 = -1. 1/24

2) -1. 1/24 : 7,5 = -1. 1/24 : 7. 5/10 = -25/24 : 75/10 = -25/24 * 10/75 = -1/12 * 5/3 = -5/36