2. Да велосипедисти виїхали з двох сіл одночасно назустріч один одному і зустрілися через 3 год.

Швидкість першого 10 км/год, іншого - 12 км/год. Якою є відстань між селами?

Ответы на вопрос

Отвечает Mukhamejanov Nasyrzhan.

Ответ:

66 км.

Пошаговое объяснение:

1. 10 + 12 = 22 (км/ч) - скорость сближения

2. 22•3 = 66 (км) - между сёлами