Які числа використовують для запису звичайних дробів? ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 35 БАЛОВ!!!!! СРОЧНО!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Негер Іванка.
Дроби,де чисельник і знаменник мають натуральні числа ,носять назву звичайних дробів.Наприклад:1/4=2/8=4/16
Отвечает Патрикеева Юлия.

Ответ:

Для запису звичайних дробів використовують натуральні числа.

Пошаговое объяснение:

Наприклад:   1/3;   12/19;   456/573.