3 20 квитків, занумерованих числами від 1 до 20, навмання вибирають один. Яка ймовірність того, що

номер витягнутого квитка не ділиться нi на 5, нi на 2?

Ответы на вопрос

Отвечает Omar Adema.

Из чисел до 20 на 2 делятся все чётные, их 10 + 2 нечётных, которые делятся на 5. То есть 10+2=12 нежелательных событий.

20-12=8 желаемых событий, их вероятность

P(A) = m/n; m = 8; n = 20; Р=8/20=0,4

Відповідь: ймовірність того, що номер витягнутого квитка не ділиться нi на 5, нi на 2 дорівнює 0,4.