Півень на базар ходив і 50 кептариків купив. Вдягся сам, вдяглася квочка, Сім синів вдяглись, три

дочки. Решту кептариків одягли журавлики. Скільки ж кептариків одягли журавлики?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мещеряков Влад.
1) 1+1+7+3 = 12 (к.)
2) 30-12 = 18 (к.)
Відповідь: журавлині одягли 18 кепкариків