Задача 8. Площа квадрата 2 500 квадратних сантиметрів. Обчисли периметр цього квадрата?


Ответы на вопрос

Отвечает Падунина Алина.

Ответ:

На картинке.

Надеюсь понятно.


Отвечает Попова Сашулька.

Ответ:

200 см периметр цього квадрата

Пошаговое объяснение:

Площа квадрата знаходиться по формулі:

S=a²  ⇒ a=√S=√2 500=50 (см) сторона квадрата

Периметр квадрата знаходиться по формулі:

Р=4а=4×50=200 (см)