Дріт завдовжки 420 м потрібно розрізати на три частини так, щоб друга частина була втричі довша за

першу, а третя — в чотири рази довша за першу. Якими мають бути довжини цих частин?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивкович Богданка.

Ответ:

52,5 м,  157,5 м,  210 м.

Пошаговое объяснение:

Нехай перша частина х местрів, тоді друга 3х м, третя 4х м.

х+3х+4х=420

8х=420

х=52,5

Перша частина 52,5 м, друга частина 3*52,5=157,5 м, третя частина

4*52,5=210 м.