Під час сушіння яблука втрачають 93% своєї маси. Скільки потрібно взяти свіжих яблук, щоб отримати

35кг сушених? срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Добрых Дима.

Ответ:

100-93=7(кг)-сушёных

х=35*100:7

500