Двоє друзів ходили до школи пішки. Михайлик робив з порогу дому до порогу школи 1200 кроків, а Ігор

- 1250 кроків. Знайдіть, на скiльки довшою є дорога до школи одного друга від іншого, якщо довжина кроку Михайлика 50 см, а Ігоря - 54 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлиева Алина.

Ответ: 75 м

Пошаговое объяснение:

Михайлик пройшов 1200 * 50 = 60. 000 см = 600 м

Ігорь пройшов 1250 * 54 = 67.500 см = 675 м

675 м - 600 м = 75 м

Отже дорога Ігоря довше на 75 м