В один iз магазинiв пiдприємець завiз 2 ящики з огірками, а в інший - 3 таких же ящики. Всього він

розвiз 160 кг огірків. Скільки кілограмів огірків підприємець завіз у перший магазин, і скільки - у другий? 57​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркова Полина.

Ответ:

64кг і 96

Пошаговое объяснение:

160÷(2+3)=32(кг в одному ящику)

2×32=64 кг завіз у 1 магазин

3×32=96 кг завіз у другий магазин