-(2+х)+3(2х-2)=4х-11 Знайти корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Гирченко Стас.

Ответ:

-(2+x)+3(2x-2)=4x-11

-2-x+6x-6=4x-11

-x+6x-4x=-11+2+6

x=-3

Пошаговое объяснение:

Розкриваємо душки, після цього невідомі вліво, а відомі числа вправо. Обчислюємо і результат: -3

Отвечает Конышева София.

Ответ:

Пошаговое объяснение: удачи!!!

-(2+х)+3(2х-2)=4х-11

-2-х+6х-6=4х-11

-х+6х-4х=-11+2+6

5х-4х=-9+6

х=-3