11. Порівняйте дроби 20/30 i 18/72 (риска дробу позначається "/") (Баллов: 1) * O O 0 > * 11 R

12. Зведи дроби 3/8 i 5/6 до НАЙМЕНШОГО спільного знаменника (риска дробу позначається "/") (Баллов: 1) 3/24 i 5/24 O9/24 i 20/24 18/48 i 40/48 3/48 i 5/48​

Ответы на вопрос

Отвечает Кванталиани Анна.

Ответ:

11) 20/30>18/72

12) 9/24 і 20/24

Пошаговое объяснение:

11) 20/30>18/72

12) 3/8 = 9/24

5/6 = 20/24