Зведіть дріб 3/25 до знаменника 100.​


Ответы на вопрос

Отвечает Григоренко Илья.

Ответ:

12/100

Покрокове пояснення:

3/25=(3×4)/(25×4)=12/100

Отвечает Иванов Иван.

Відповідь:    12/100 .  

Покрокове пояснення:

 Використаємо основну властивість дробу :

                        3/25 = ( 3 * 4 )/( 25 * 4 ) = 12/100 .