чисельник звичайного дробу на 2 менший знаменника .Якщо від чисельника відняти 2, а до знаменника

додати 5, то дріб зменшиться на 1/2. знайдіть цей дріб. СРОЧНОО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Курникова Регина.

Ответ:

3/5

Пошаговое объяснение:

y-x=2

(x-2)/(y+5)=x/y-0.5

y=x+2

(x-2)/(x+7)=x/(x+2)-0.5

(x-2)*(x+2)/(x+7)=(x+2)*(x/(x+2)-1/2)

(x^2-4)/(x+7)=x/2-1

(x^2-4)/(x+7)*(x+7)=(x/2-1)*(x+7)

x^2-4=x^2/2+5x/2-7

0.5x^2-2.5x+3=0

D=-2.5^2-4*0.5*3=0.25

x1=(√0.25-(-2.5))/(2*0.5)=3

x2=(-√0.25-(-2.5))/(2*0.5)=2

y1=3+2=5

y2=2+2=4

x1/y1=3/5=0.6

x2/y2=2/4=0.5

(3-2)/(5+5)=1/10=0.1

0.6-0.1=0.5

(2-2)/(4+5)=0/9=0

0.5-0=0.5