Щоб прикрасити сукню ,купили атласну стрічку завдовжки 60 см.Спочатку від неї відрізали частину ,що

становить чверть усієї довжини ,потім - іще 6 см. Скільки сантиметрів стрічки залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Кирилл.

Ответ:

1) 60 : 4 = 15 (см)

2) 15-6 = 9 (см) - стільки залишилося

Пошаговое объяснение:

9 см