Умова щоб прикрасити сукню, купили атласну стрічку завдовжки 288 см. Спочатку вiдрiзали частину, що

становила Bciel дрежини, 3 8 а потім - на 16 см коротшу за першу, Яка довжина стрічки, що залишилася?​

Ответы на вопрос

Отвечает Талжанова Алина.

Ответ:

88 см

Пошаговое объяснение:

1) 288 * 3/8 = 36 * 3/1 = 108/1 = 108 (см) - отрезали в 1 раз

2) 108 - 16 = 92 (см) - отрезали во 2 раз

3) 108 + 92 = 200 (см) - отрезали за два раза

4) 288 - 200 = 88 (см) - осталось