як розв'язати задачу, щоб прикрасити сукню купили атласну стрічку завдовжки 288 см. Спочатку

відрізали стрічку що становила 3/8 всієї довжини а потім - на 16 см коротшу за першу. Яка довжина стрічки що залишилася?мямяммяям

Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Андрей.

Ответ:

88

Пошаговое объяснение:

288/836

36*

108-16

92+108

288-200

Отвечает Гедзун Вова.

Ответ:

56 см залишилось

Пошаговое объяснение:

х+3/8+3/8+16=288

х+6/8+16=288

х=288-288*6/8-16

x=72-16

x=56