ДОПОМОЖІТЬ. Визначте масову частку гідроксиду в розчині, який одержали змішуванням 400 г води з 200

г розчину НАТРІЙ ГІДРОКСИДУ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Відповідь:

m(розчину=400+200=600г

w=200*100/600=33,3%

Пояснення: