Подайте у вигляди степеневого вираза (m^6)^-2/m^8


Ответы на вопрос

Отвечает Дума Аня.

Ответ:

\frac{(m^6)^{-2}}{m^8} = \frac{1}{m^{20}}

Пошаговое объяснение:

При піднесенні числа зі степенем до степеня, показники степеня перемножаються. Якщо діляться одинакові числа - показники степенів віднімаються.

\frac{(m^6)^{-2}}{m^8} = \frac{m^{-12}}{m^8} = m^{-12-8} = m^{-20}

Або можна записати це як

m^{-20} = \frac{1}{m^{20}}