Заміни відношення дробових чисел рівним йому відношенням натуральних чисел а 1,5 : 0,3 б 0,02:2,2 в

5/7:0,7

Ответы на вопрос

Отвечает Андрова Перизат.

Ответ:

а) 5

б) 1/110

в)49/50

Пошаговое объяснение:

1,5:0,3=5

0,02:2,2=1/110

5/7:0,7=49/50