СРОЧНО! ДАМ 15 БАЛОВ! Серед поданих пар чисел оберіть ту пару, в якій перше число є дільником

другого, 18 і 5, 24 і 8, 5 і 75, 3 і 62

Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Анна.

Відповідь: 75 і 5

Покрокове пояснення: 5:18=0.2(7)

8:24=0(3)

75:5=15

62:3=20.(6)